Licznik odwiedzin

Licznik dizienny

Wybory 2014


Serdecznie dziękujemy wszystkim wyborcom, którzy oddali swój głos na moją osobę w  wyborach 2014 do Rady Miejskiej. Tak duże poparcie (wyniki wyborów 2014)  jest dla mnie zobowiązaniem do dalszej, jeszcze cięższej pracy na rzecz naszej małej gminy i jej mieszkańców. Każdy oddany na moją osobę głos jest dla mnie zobowiązaniem do podejmowanoa dalszej skutecznej próby i godnego reprezentowania wszystkich mieszkańców Lidzbarka w rozwiązywaniu ich problemów lokalnych i społecznościowych w obszarze działalności Rady Miejskiej.
W dalszym ciągu będę się realizował zawarte w swojej  ulotce z 2010 r. i ulotce z 2014 r. zobowiązanie, że będę Radnym, który w swoim postępowaniu będzie kierował się przede wszystkim dobrem mieszkańców całej Gminy, że będę utrzymywał z nimi, jak również z organizacjami społecznymi stałą więź, a w szczególności będę przyjmował zgłaszane przez mieszkańców Gminy skargi, wnioski oraz petycje i przedstawiał je organom wykonawczym Gminy do rozpatrzenia.

Zapraszam Państwa do kontaktu ze mną poprzez moją stronę internetową (zakładka Napisz do mnie)

lub na dyżury do Urzędu Miasta i Gminy.

 

Do usłyszenia - Radny Rady Miejskiej w Lidzbarku Dariusz Nowiński

 

 

 Dyżury Radnych

Dariusz Nowiński - wiceprzewodniczący Rady Miejskiej:

poniedziałki - godz. 15.30 - 16.30

 

Tomasz Dudaniec - przewodniczący Rady Miejskiej:

czwartki - godz. 10.00 - 12.00

 

-  pokój nr 7

 Urząd Miasta i Gminy

ul. Sądowa 21

 

 =============================================================================================

 

Wybory 2010

 

Serdecznie dziękuję wszystkim mieszkańcom okręgu wyborczego (Dworcowa, Działdowska, Plac Hallera, Główny Dworzec, Kościelna, Mickiewicza, Nowy Rynek, Przemysłowa i Zamkowa), którzy  zdecydowali się oddać na mnie swój głos w ostatnich wyborach samorządowych 2010.

Tak dobry wynik cieszy mnie bardzo i świadczy, że otrzymałem duży kredyt zaufania od społeczności lokalnej. Postaram się nie zawieść tego zaufania i reprezentować Państwa we wszystkich sprawach.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i zapraszam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi mojej osoby i prowadzonej przeze mnie działalności  w Radzie Miejskiej.

 

                                                                                                             Pozdrawiam Dariusz Nowiński

 

 

Zapraszam do posłuchania hejnału Lidzbarka - kompozytor Andrzej Kolendo:

https://accounts.google.com/VE?c=CM6CyIWxio6sOxDt5MiFyv_M7x4&hl=pl&service=sitemaps